НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кіровоградщини Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
  Page 1 of 61234...Last »

Об’єднання поляків Кропивницького "Полонія" імені Кароля Шимановського - www.polonia.kr.ua - Związek Polaków Kropywnycki
Протягом листопада за допомоги Консульського відділу посольства Республіки Польща в Україні у Кропивницькому вдруге відбувся Конкурс Lubię Polskę («Люблю Польщу»). Конкурс мав чотири номінації: декламування польської поезії, виконання польських музичних творів, конкурси малюнку та знань про Польщу.

Читати повністю »

 

Шановні пані та панове!

12 листопада о 13 годині ласкаво запрошуємо до зали Кіровоградського колегіуму (вул.Тарковського 25) на перегляд літературно-музичної композиції «Żeby Polska była Polską» та концерт, присвячені Дню незалежності Польщі. Концерт проводиться за фінансової підтримки Сенату Республіки Польща в рамках опіки над поляками за кордоном за посередництвом польського фонду «Свобода і демократія».

Під час заходу будуть вручені призи та грамоти переможцям конкурсу «Люблю Польщу» (Lubię Polskę): юним читцям польської поезії, музикантам і художникам. Музичний конкурс відбудеться в День незалежності Польщі 11 листопада о 16.00 в залі музичної школи №1 ім. Г.Нейгауза (І корпус, вул. Чміленка 65). У ньому візьмуть участь вокалісти та інструменталісти з музичного училища, музичних шкіл та школи мистецтв. У їхньому виконанні прозвучать твори польських композиторів, народні та авторські польські пісні.

Конкурс Lubię Polskę проводиться за допомогою Консульського відділу посольства Республіки Польща в Україні.

 

Понад місяць у Кропивницькому тривало свято класичної музики, освячене ім’ям видатного земляка, найвидатнішого польського композитора І половини ХХ ст. З 29 вересня по 4 листопада відбулося 7 різнопланових концертів, а також презентації виставок, книг, фільму, наукові читання, панахида, відкриття меморіальної дошки.

Полонія Кропивницький - www.polonia.kr.ua

Читати повністю »

 

У Кропивницькому відкрили меморіальну дошку відомому польському письменнику
Об’єднання поляків Кропивницького "Полонія" імені Кароля Шимановського - www.polonia.kr.ua - Związek Polaków

Дошка на честь Ярослава Івашкевича з’явилася на приміщенні колишнього Будинку офіцерів по вулиці Шевченка, 3.

Читати повністю »

 
Page 1 of 61234...Last »
Facebook
Polskie Radio
Корисні посилання
© www.polonia.kr.ua - Об'єднання поляків Кіровоградщини - Stowarzyszenie Polaków Regionu Kirowogradzkiego "Polonia" im. K. Szymanowskiego 2010 - 2016 | Założył i podtrzymuje stronę - Artem Dubowyk