НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кіровоградщини Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
   

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

Шановні пані та панове!

12 листопада о 13 годині ласкаво запрошуємо до зали Кіровоградського колегіуму (вул.Тарковського 25) на перегляд літературно-музичної композиції «Żeby Polska była Polską» та концерт, присвячені Дню незалежності Польщі. Концерт проводиться за фінансової підтримки Сенату Республіки Польща в рамках опіки над поляками за кордоном за посередництвом польського фонду «Свобода і демократія».

Під час заходу будуть вручені призи та грамоти переможцям конкурсу «Люблю Польщу» (Lubię Polskę): юним читцям польської поезії, музикантам і художникам. Музичний конкурс відбудеться в День незалежності Польщі 11 листопада о 16.00 в залі музичної школи №1 ім. Г.Нейгауза (І корпус, вул. Чміленка 65). У ньому візьмуть участь вокалісти та інструменталісти з музичного училища, музичних шкіл та школи мистецтв. У їхньому виконанні прозвучать твори польських композиторів, народні та авторські польські пісні.

Конкурс Lubię Polskę проводиться за допомогою Консульського відділу посольства Республіки Польща в Україні.

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

Facebook
Polskie Radio
Корисні посилання
© www.polonia.kr.ua - Об'єднання поляків Кіровоградщини - Stowarzyszenie Polaków Regionu Kirowogradzkiego "Polonia" im. K. Szymanowskiego 2010 - 2016 | Założył i podtrzymuje stronę - Artem Dubowyk