НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кіровоградщини Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
   

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ З УКРАЇНИ ОТРИМАННЯ ОСВІТИ у професійних школах ім. Конарського (м. )
Запрошуємо на безкоштовне навчання

Об’єднання поляків Кропивницького "Полонія" імені Кароля Шимановського - www.polonia.kr.ua - Związek Polaków Kropywnycki

Об’єднання поляків Кропивницького "Полонія" імені Кароля Шимановського - www.polonia.kr.ua - Związek Polaków Kropywnycki
Дирекція об’єднання технічно-професійних навчальних закладів ім. Станіслава Конарського в Опіллі Любельському, 24-300 Опілля Любельське, вул. Залізнична 2, представляє пропозицію в галузі навчання для студентів-іноземців у Польщі, на 2017/2018 навчальний рік.
Для молоді, яка не є громадянами Польщі, ми пропонуємо розпочати навчання з 1.09.2017 разом з польськими колегами, обравши професію з наступних:
-технік-садівник
– технолог агробізнесу,
-технік-перукар,
– технолог готельного бізнесу,
– технолог харчування і гастрономічних послуг,
– технолог харчової промисловості.
В процесі навчання буде додатково працювати безкоштовний курс польської мови. На час , пов’язаний із навчанням, студент отримує призначеного опікуна серед вчителів нашої школи.
Рівень освіти — технікум, термін навчання — 4 роки. Навчання відбувається відповідно за програмою підготовки учнів технічних напрямків. Крім того, для полегшення адаптації та підтримки навчання будуть проводитись додаткові заняття з польської мови.
Дані про школу:

1. Місце розташування школи:
24-300 Опілля Любельське, вул. Залізнична 2
Kluczkowice 7, 24-300 Опілля Любельське – технік-садівник
Сторінка: www.zszopolelubelskie.pl
2. Іноземні мови: англійська та друга мова за своїм вибором: німецька, російська. Для учнів, які мають труднощіу навчанні організовуються факультативні заняття для вирішення цих проблем.
3. Випускник технікуму отримує свідоцтво про закінчення середньої школи і має право на складання іспитів на атестат зрілості і державний іспит, що підтверджує професійну кваліфікацію. Ці іспити проводяться безпосередньо за місцем навчання.
4. Учень, який клав професійний іспит, отримує диплом державного зразка і звання технолога обраної кваліфікації, а також додаток до диплома англійською мовою, що підтверджує кваліфікацію, отриману на території Європейського Союзу.
5. Після отримання атестата зрілості випускники можуть продовжити навчання в університетах Польщі чи працювати на території Польщі, України та Євросоюзу.
6. На другому році навчання за напрямом Технолог садівник і Технолог агробізнесу, учні безкоштовно проходять курс керування автомобілем і після складання іспиту отримують водійські права категорії В та Державну ліцензію водія автомобіля і сільськогосподарських тракторів. Водійські права можуть бути видані міжнародного зразка.
7. Практичні заняття за керунком технолог-садівника і технолог агробізнесу відбудуться у шкільній лабораторії і рослинній фермі з площею 60 соток, які належать школі.
8. Практичні заняття за іншими керунками відбуваються в студіях школи та відповідних закладах на території Польщі та за кордоном.
9. Школа має обладнані лабораторії і професійний викладацький склад.
10. Лекційні і практичні заняття відбуваються п’ять днів на тиждень, з понеділка по п’ятницю. В суботу, проходять заходи скеровані на розвиток індивідуальних талантів та інтересів (спортивних, культурних, додаткові освітні заняття для розвитку учнів). Неділя вихідний день.
Умови проживання:
Студенти житимуть разом зі своїми польськими колегами в гуртожитку.
Розміщення в 3 або 4-місцеві номера.
На території гуртожитку розташована власна кухня і їдальня, яка забезпечує харчування учнів 7 днів на тиждень.
Мешканці гуртожитку можуть безкоштовно користуватись інтернетом.
Учні, які проживають в гуртожитку знаходяться під щоденним наглядом дорослих осіб, педагогів і співробітників школи. В разі необхідності отримують першу медичну допомогу.
Навчання – БЕЗКОШТОВНЕ.
Учні покривають в обов’язковому порядку витрати, пов’язані з харчуванням, медичною страховкою і проживанням у гуртожитку та доставкою до школи в розмірі:
410 PLN ( польський злотий ) за місяць перебування у гуртожитку ( харчування та проживання) і 50 злотих в місяць на медичну страховку і 50 злотих в місяць за трансфер на шкільному автобусі з інтернату в школу. Разом 510 злотих за місяць
6. Одноразова плата на батьківський комітет – від 35 злотих за рік, а також одноразові
страхування від нещасних випадків – 50 злотих за рік.

Вимоги для кандидатів:
1. Свідоцтво про закінчення ДЕВ’ЯТОГО класу школи в Україні або в іншій країні, разом з перекладом на польську мову.
2. Вік до 18 років, у рік початку .
3. Документи, що підтверджують право на перебування у Польщі (паспорт, віза).
4. Дотримання закону щодо учнів шкіл у Польщі.
5. Копія свідоцтва про народження з перекладом на польську мову.
6. Письмова заява одного з батьків про передачу опікунства над учнем, призначеному директором школи – вчителю.
7. Довідка від батьків про забезпечення коштів на утримання студента в Польщі.
8. Анкета.
Сторінка: www.zszopolelubelskie.pl
Контактна особа:
Заступник директора пан Лех Борковський
Тел. +48 603 728 207 mail: lech1959@o2.pl
Матеріал підготувала:

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

Facebook
Polskie Radio
Корисні посилання
© www.polonia.kr.ua - Об'єднання поляків Кіровоградщини - Stowarzyszenie Polaków Regionu Kirowogradzkiego "Polonia" im. K. Szymanowskiego 2010 - 2016 | Założył i podtrzymuje stronę - Artem Dubowyk