НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кіровоградщини Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
   

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

, світова й українська класика у виконанні артистів з європейським ім’ям

Полонія Кропивницький - www.polonia.kr.ua

Хто хоча б раз у житті слухав шедеври світової класики у виконанні соліста Віденського Королівського оркестру? А чи слухали ви співачку, що виступала в Опері Бастилія й Театрі Єлисейських полів в Парижі, Королівському театрі Ла Монне/Де Мунт в Брюсселі, Баварській опері в Мюнхені та багатьох інших?


Якщо хочете отримати рідкісний шанс послухати музикантів світового рівня – не пропустіть! З кінця вересня по кінець жовтня у Кропивницькому проходитиме ХІV , який матиме різноманітну програму за участю артистів з Польщі, Швеції, Австрії та України.
Розпочнеться мистецьке свято вже 29 вересня концертом Павла Качнова (Україна-Австрія, фортепіано). 2 жовтня вперше у нашому місті прозвучить моноопера «Листи кохання» одного з класиків української музики ХХ ст. Віталія Губаренка у виконанні київських артисток Валерії Туліс та Ольги Ващук. Окрасою фестивалю обіцяє стати концерт солістки Варшавської камерної опери Ольги Пасічник (сопрано, Україна-) та її сестри, засновниці й директорки Українського Інституту у Швеції Наталії Пасічник (фортепіано, Україна-Швеція).
Можна буде також послухати струнний квартет «Cordes» (м.Київ), Муніципальний камерний хор під керуванням Юрія Любовича, студентів-скрипалів Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка. Колективи музичного училища (хормейстер – Надія Шост, диригент – Наталія Хілобокова) візьмуть участь у панахиді пам’яті видатних земляків-музикантів.
Крім концертів відбуватимуться виступи музикознавців та краєзнавців, відкриття виставок, підготовлених музеями Нейгауза, Шимановського, Осмьоркіна та відділом мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського, демонстрація презентованого торік першого українського фільму про К.Шимановського, який отримав премії на всеукраїнському та міжнародному фестивалях.
5 жовтня планується відкриття меморіальної дошки видатному польському письменникові Ярославу Івашкевичу на приміщенні колишньої чоловічої гімназії, де він навчався.
Повний план фестиваля дивіться тут….

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

Facebook
Polskie Radio
Корисні посилання
© www.polonia.kr.ua - Об'єднання поляків Кіровоградщини - Stowarzyszenie Polaków Regionu Kirowogradzkiego "Polonia" im. K. Szymanowskiego 2010 - 2016 | Założył i podtrzymuje stronę - Artem Dubowyk