НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кіровоградщини Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
   

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

Четверо членів ГО “Об’єднання поляків Кіровоградщини “Полонія” ім. К. Шимановського” та керівник організації побували в Івано-Франківську на спеціальному тренінгу, який організував для представників полонійних організацій в Україні Фонд “Свобода та демократія”.

IMAG1605_BURST001
Разом з кіровоградською делегацією участь у дводенному тренінгу взяли наші колеги з Рівного, Хмельницького та Могилів-Подільського, в тому числі представники новостворених організацій. Це стало чудовою нагодою для знайомства та налагодження контактів між активними людьми, які однаково працюють над розбудовою осередків польської культури в різних областях України. Крім корисних теоретичних знань, учасники тренінгу всього за два дні отримали й практичні здобутки.
Зокрема, Об’єднання поляків Кіровоградщини “Полонія” ім. К. Шимановського відтепер має не просто мрії, а мрії, які оформлені на папері у вигляді цілей. Ось такий стимулюючий плакат-постер підготували члени організації Олександр Полячок, Євген Котішевський, Артем Дубовик, Сергій Муренець та Олег Нікітін.

ERBhSSy8lhE

У центрі уваги – майбутній Центр польської культури в Кіровограді, який, ми віримо в це, обов’язково з’явиться. А далі – необмежені можливості: все залежить від креативності, активності та натхнення членів “Полонії”.

IMAG1604
Під час тренінгу ми навчилися не лише правильно формулювати мету й ставити завдання перед собою, а й будувати стосунки з партнерами, шукати нові зв’язки, працювати в команді над спільним результатом. Родзинкою ж наших нових вмінь став танець “бельгійка”, якому нас теж навчили в перервах між серйозною роботою. Обіцяємо станцювати його, коли здійснимо все задумане…

IMAG4423

IMAG4442

Сергій Муренець

Фото: Сергій Муренець, Олег Нікітін, Артем Дубовик

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

Facebook
Polskie Radio
Корисні посилання
© www.polonia.kr.ua - Об'єднання поляків Кіровоградщини - Stowarzyszenie Polaków Regionu Kirowogradzkiego "Polonia" im. K. Szymanowskiego 2010 - 2016 | Założył i podtrzymuje stronę - Artem Dubowyk