НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кіровоградщини Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
   

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

25-31 липня 2016 р. Об’єднання поляків Кіровоградщини “Полонія” ім.Кароля Шимановського взяло участь у ІХ Міжнародному фестивалі “Підляська октава культур” з демонстрацією документального фільму “Кароль Шимановський: українські стежки польського генія”.

DSC_1124

На показах у столиці Підляшшя Білостоці, а також у Біловежі, Моньках, Супраслі були присутні авторки фільму: журналіст Марія Ларченко і режисер Зоя Богдашова.

_MG_6835

_MG_6840

Покази  супроводжувалися концертами традиційних українських пісень у виконанні фольклорного гурту “Млиночок”, який брав участь у фільмі. Ансамбль, що діє при музеї ім. К. Шимановського в Кропивницькому, представив програму “Пісні Тимошівки”._MG_6848

_MG_6872

_MG_1433

Як написав один із глядачів: “Під час фестивалю були прекрасно виконані пісні з рідного села Кароля Шимановського і традиційні танці, до яких залучили й аудиторію. Тому було і піднесено, і радісно”.

Гурт виступив і на гала-концерті. Загалом, в “Октаві культур” взяли участь близько 500 артистів з 24 колективів з Польщі, Марокко, Кіпру, Словаччини, Румунії, Італії, Угорщини та інших країн.

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

Facebook
Polskie Radio
Корисні посилання
© www.polonia.kr.ua - Об'єднання поляків Кіровоградщини - Stowarzyszenie Polaków Regionu Kirowogradzkiego "Polonia" im. K. Szymanowskiego 2010 - 2016 | Założył i podtrzymuje stronę - Artem Dubowyk