НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кропивницького Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
 Архів публікацій
  

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

Нещодавно створений у Кіровограді клуб авторської пісні та поезії «Байгород» вже встиг заявити про себе цікавими неординарними зустрічами. Цього разу вечір «Моя Україна – єдина родина», який відбувся на малій сцені Кіровоградського академічного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького, поетичним словом і авторською піснею об’єднав і представників національних товариств міста.

02

Центральною темою стала, ясна річ, та, яка турбує сьогодні усіх: війна, біль втрат, такі бажані перемога України і мир. Це те, що викликає у людському серці глибоке зворушення й хвилювання, а вилите у поетичне слово та музику, воно підносить душу, спонукає до роздумів та вчинків.

Звучали й відомі пісні – Тараса Питриненка та гурту «Мандри», але особливий інтерес викликала авторська пісня, адже це – особливий сплав поетичного та музичного хисту часто знайомих і добре знаних людей, який розкриваються раптом несподівано і вражаюче. Свої пісні представили барди Віктор Холявко (керівник клубу, одна з ініціаторів його створення також – поетеса Антоніна Корінь), Дмитро Кольчик, Валентин Могильний, Павло Золотарьов, Олександр Теплих. Поетичне та публіцистичне слово представляли поетеси Антоніна Корінь, Антоніна Царук та письменник Василь Бондар.

06

Особливе зворушення викликали виступи представників національних товариств, які всім серцем переживають за Україну, бажають їй перемоги й миру. Болгарське товариство «Нашите Хора» дивувало співом однієї з найстарших своїх членкинь Земфіри Штирьової, німці – запальним гуртом «Гльоклейн», вірмени – віршем у виконанні маленького Романка Федоськова, поляки – ангельським голосом Євгенії Трушиної.
03

04

05

«Байгород – назва повісті нашого земляка, видатного письменника Юрія Яновського, в якій він змалював місто своєї юності, у якому вгадується нинішній Кіровоград. Хай же клуб та його потужна емоційна сила об’єднують люблячі і наще місто, і Україну, серця.

Світлана Орел

Фото Світлана Орел, Артем Дубовик

За матеріалами Кіровоградського медіапорталу “Акула”

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

November 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
© Об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського Polonia Kirovograd 2010 - 2016