НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кропивницького Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
 Архів публікацій
  

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

Учора, 3 жовтня, у Кіровограді показали прем’єру кінофільму до Дня народження геніального композитора Кароля Шимановського – “Українські стежки польського генія”.01

“Фільм складний, бо було складним життя Кароля Шимановського”, – зазначила під час прем’єри автор фільму Марія Ларченко і зауважила, що музика фільму на 99,9% складається із композиців видатного поляка.

Окрім Марії, над фільмом працювали: режисер Зоя Богдашова та оператор Геннадій Зорін. Голос за кадром належить артистці театру Інні Дорошенко. Основним консультантом фільму є Олександр Полячок. Це людина, яка знає все про життя і творчість музиканта. Творча група переконує, що якщо сказати Олександру два слова “Кароль Шимановський”, то він дві доби говоритиме не зупиняючись. Окрім того, головний консультант фільму знявся і у кількох кадрах разом зі свої джаз-бенком “Млиночок”.

Об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського Zwiazek Polakow Kirowograda www.polonia.kr.ua

Сам Кароль Шимановський перед глядачем постає у двох ролях. Маленького хлопчика Катота (так Кароля називала родина) зіграв Тимофій Канарян. А роль дорослого музиканта виконав заслужений артист України Олександр Ярошенко.

Об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського Zwiazek Polakow Kirowograda www.polonia.kr.ua

04

Увесь фільм – це зміна старих світлин із колекції родини Шимановських та кадрів, відзнятих на вулицях сучасного Кіровограда. Наше місто і досі називають “зимова резиденція Шимановських”. Хоч родина жила на Знам’янщині, але саме сюди часто приїздила в холодну пору року.

05

 

06

Кароль Шимановський не залишив по собі потомства. Автори фільму зауважують, що навмисно не розповіли про причину того у своїй стрічці, адже вирішили залишити для глядача інтригу і зацікавити його як біографією видатного поляка, так і творчістю музиканта.

За матеріалами інтернет-видання “Перша електронна”

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

November 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
© Об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського Polonia Kirovograd 2010 - 2016