НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кіровоградщини Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
   

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

У цьому році – до 200-річчя Шопена

У Кіровограді проходить VII щорічний фестиваль польської культури, на якому присутні почесні гості – консули посольства Польщі у Україні Дорота ДМУХОВІЧ і ЯН Здановский.

Як передає кореспондент УНІАН, нинішній фестиваль присвячений 200-річчю від дня народження видатного польського композитора і піаніста Фредеріка Шопена.

В рамках фестивалю відбуваються концерти творів польських класиків, книжкові виставки, презентовано Центр Польської культури при обласній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського. Також увечері в центральному дендропарку міста відбудеться концерт польської пісні і танцю за участю колективів з Києва та Житомира.

Як повідомив співорганізатор заходу , фестиваль покликаний популяризувати польську культуру і зміцнювати дружні зв’язки між Україною і Польщею.

За його словами, в Кіровограді проживають кілька сотень представників польського суспільства.

А.ПОЛЯЧОК також висловив надію, що незабаром будуть відновлені переговори між кіровоградською та польською сторонами про можливість створення в обласному центрі музею Кароля Шимановського в будинку, де жила сім’я польського композитора.

За матеріалами UNIAN

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

Facebook
Polskie Radio
Корисні посилання
© www.polonia.kr.ua - Об'єднання поляків Кіровоградщини - Stowarzyszenie Polaków Regionu Kirowogradzkiego "Polonia" im. K. Szymanowskiego 2010 - 2016 | Założył i podtrzymuje stronę - Artem Dubowyk