НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ Спілка поляків Кропивницького Полонія імені Кароля Шимановського www.polonia.kr.ua
 Архів публікацій
  

Реклама на сайті Спілки поляків Кіровоградщини

Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Хенрика Літвіна та першого радника, керівника Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні Рафала Вольского з членами Об’єднання поляків Кіровоградщини «Полонія» імені Кароля Шимановського.

Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща.0jpg

Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща1 Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща2jpg Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща3 Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща4 Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща5

3-4 червня до Кіровограду завітали польські дипломати, які зустрічалися з керівництвом області та міста. До програми візиту увійшли також відвідування Кіровоградського музею імені К.Шимановського знайомство з приміщенням Музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького та зустріч з членами Об’єднання поляків Кіровоградщини «Полонія» імені К.Шимановського в костелі Святого Духа (вул. Дворцова, 50). Учні польської суботньої школи (що діє при «Полонії» в приміщенні костелу) разом з учнями Кіровоградського колегіуму та відвідувачами курсів з вивчення польської мови при Польському культурному центрі (що діє в Обласній універсальній бібліотеці ім. Д.Чижевського) представили глядачам (звичайно, польською мовою) літературно-музичну композицію «В тіні орла» та окремі пісні, вірші, танець. У своєму слові Хенрик Літвін сказав, що він щиро зворушений, і втішений тим, що виступали не лише діти, а й представники усіх поколінь, а це, на його думку, додає роботі «Полонії» особливої вартості. Він закликав місцевих поляків (власне, людей, які мають частку польської крові і прагнуть підтримувати знання мови та польські традиції) бути «містком» між українським і польським народом, сприяти зміцненню і розвитку дружніх і партнерських стосунків. Хенрик Літвін пообіцяв під час зустрічей з місцевим керівництвом обговорити питання завершення капітального ремонту музею Кароля Шимановського та використання його також і в якості польського культурного центру.

Діяльність під одним дахом музею та Центру польської культури зробить Кіровоград значно більш цікавим для вітчизняних та іноземних туристів, сприятиме естетичному вихованню молоді, розвитку освіти і культури у місті. Обладнання експозиції музею та приміщень Центру планується здійснити за рахунок польської сторони. Відкриття музею К. Шимановського та Центру польської культури стане акцією міжнародного масштабу, відкриє більш широкі можливості для контактів з країнами Євросоюзу.

Голова Об’єднання поляків Кіровоградщини

“Полонія” ім. Кароля Шимановського      Олександр Полячок

За матеріалами сайту “Бест Маркетинг”

Зацікавила стаття? Віддячте авторові - поділіться посиланням із друзями!!!

Маєш що сказати?

Confirm that you are not a bot - select the biggest circle:

November 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
© Об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського Polonia Kirovograd 2010 - 2016